• Pracovné dni

    8:00 - 21:00

  • Sobota

    VIP termín / školenia

  • Nedeľa

    VIP termín / školenia

Salón Maya

Zbavte sa u nás chĺpkov už navždy s IPL

Vitajte do sveta bez chĺpkov! Ak túžite po hladkej a sviežej pokožke bez neustáleho starostlivého oholovania, potom je tu pre vás riešenie. Vďaka najnovšej technológii IPL (Intense Pulsed Light) je teraz možné sa zbaviť chĺpkov navždy. S touto inovatívnou metódou si môžete užívať dlhotrvajúce výsledky a zabudnúť na bolestivé voskovanie alebo oholovanie. Pripravte sa na novú úroveň pohodlia a krásy!

Vytajte do sveta bez chĺpkov: Zbavte sa ich navždy s IPL!

Ak ste sa niekedy cítili frustrovaní neustálym oholovaním alebo voskovaním chĺpkov, potom IPL technológia je pre vás správnym riešením! IPL je skratka pre Intense Pulsed Light a je to neinvazívna metóda odstraňovania chĺpkov, ktorá využíva záblesky intenzívneho pulzného svetla. Tento svetelný záblesk preniká až do koreňa chĺpkov a zničí pigment, čím sa zabraňuje ich rastu.

Ako to funguje? Počas IPL ošetrenia je svetelný záblesk nasmerovaný na oblasť, kde sa chcete zbaviť chĺpkov. Svetelné záblesky sú absorbované tmavým pigmentom v chĺpku a teplo záblesku následne zničí koreň chĺpka. Týmto spôsobom sa zastaví rast nových chĺpkov a ich množstvo sa postupne znižuje. Je to úplne bezbolestná a bezpečná procedúra, ktorá vám umožní si užívať sviežu pokožku bez chĺpkov na dlhú dobu.

Vyzbrojení vedomosťami o IPL technológii už nemusíte tráviť hodiny pred zrkadlom s holičkou v ruke. Teraz môžete mať hladkú a sviežu pokožku bez starostí. IPL je rýchla, účinná a dlhotrvajúca metóda odstraňovania chĺpkov, ktorá vám umožní prekvitať vo svete bez chĺpkov. Tak prečo by ste si to nevyskúšali? Nechajte IPL zmeniť váš život a pripravte sa na novú úroveň pohodlia a sebadôvery!

NAPÍŠTE KOMENTÁR