• Pracovné dni

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  VIP termín / školenia

 • Nedeľa

  VIP termín / školenia

Výplne kyselinami

Dermal fillers – výplne kyselinou hyaluronovou a zväčšenie pier

 

Mezoterapia  patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky, významne zlepšujúce kvalitu kože. Cieľom je dopraviť akívne látky ako kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do kože a zaistiť tak okamžitú hydratáciu.

 • Omladenie tváre
 • Hlboké vrásky
 • Jemné vrásky
 • Vrásky okolo očí

Tajomstvo úspechu mezoterapie sa ukrýva v ihlách. Pomocou nich dokážeme v pokožke stimulovať prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá sa vekom spomaľuje. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia signál, že pokožka bola poranená a spustia proces hojenia. Cez ranky, ktoré sme počas zákroku spôsobili sa použité sérum dokáže penetrovať hlbšie, a tým pádom je aj omnoho účinnejšie. Pri topickej aplikácií séra sa množstvo aktívnych látok stráca práve transferom do hlbších vrstiev pokožky. Po mezoterapii získate z rovnakého séra omnoho väčší efekt, nakoľko ranky uľahčujú prienik, a vy máte vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok v pokožke.Používané ihly sú dostatočne tenké a malé, aby bolo ošetrenie efektívne, zároveň sú jemné a nespôsobujú poškodenie ani poranenie pokožky.

Zväčšenie pier a výplne vrások s materiálmi zn. SAYPHA FILLER, JUVEDERM ULTRA 3,RESTYLANE,STYLAGE,REVOLAX .

Trendom súčasnej estetickej dermatológie v zápase proti neúprosnému času a prejavom starnutia  pleti sú takzvané výplňové materiály. Tie slúžia ako spoľahlivé nástroje na “vymazanie” vrások a rýh takmer všetkých druhov, či iných nerovností na tvári, krku aj dekolte a na rukách.

Najpoužívanejším a najmä najbezpečnejším výplňovým materiálom kože, je v súčastnosti veľmi zmieňovaná, kyselina hyaluronová. V plastickej chirurgii má najčastejšie formu sterilného viskózneho elastického gélu, s vysokým obsahom stabilizovanej kyseliny hyaluronovej. Dôležitým faktorom pri jej voľbe, býva aj to, že vo väčšine prípadov má neživočíšny pôvod.

Sama o sebe je to prírodná látka, vyskytujúca sa v tkanivách všetkých živých organizmov. Svojím vysokým percentuálnym zastúpením v koži zabezpečuje hydratáciou a tým aj napätie a pružnosť. Práve táto jej vlastnosť sa využíva na revitalizáciu pleti jej nezosieťovanou formou metódou mezoterapie, mezoliftu. Aby sa predĺžil čas zotrvania kyseliny hyaluronovej v mieste aplikácie, kde je cieľom pridať danej oblasti/vráske objem, bola novými technologickými postupmi vytvorená jej zosieťovaná forma. V tejto podobe a v závislosti od koncentrácie kyseliny hyaluronovej v tom ktorom prípravku vydrží efekt niekoľko mesiacov.

U krátkodobejších preparátov sú to 3-4 mesiace. Všeobecne sú obľúbenejšie výplne s dlhším časom trvácnosti, ktoré môžu v aplikovanej oblasti vydržať od 6 do 9 ale aj 12 až 18 mesiacov. Tento čas je však ťažké určiť, kedže aj po uplynutí tejto doby je nadobudnutý objem stále prítomný a je možno viditeľne zaznamenať len mierny úbytok objemu. Často býva sprievodným javom kože tzv. neokolagenizácia, teda obnovenie štruktúr kolagénu a zlepšenie elasticity.

Možnosti jej využitia

 • Korekcia jemných vrások výplňovým materiálom
 • Korekcia stredne hlbokých a hlbokých vrások
 • Korekcia asymetrií, jaziev
 • Augmentácia pier
 • Korekcia radiálnych okoloústnych vrások, tzv. fajčiarskych
 • Modelácia ústnych kútikov
 • Korekcia nosa
 • Úprava kruhov pod očami
 • Korekcia hrany sánky
 • Korekcia vrások krku, dekoltu
 • Modelovanie tváre
 

Vylepšenie pier – Zväčšenie pier

V dnešnej dobe je injekčná dermálna výplň najbežnejšie používanou metódou zväčšenia pier, ktorá vám dá plnšie a objemnejšie pery

Vylepšenie pier je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú zlepšiť celkový objem alebo definíciu pier. Dermálne výplne sú zložené z prirodzene sa vyskytujúcich látok nazývaných kyselina hyalurónová (HA). HA je prirodzene sa vyskytujúca látka nachádzajúca sa v tele, ktorá sa s pribúdajúcim vekom prirodzene znižuje. Dermálne plnivo možno použiť na nahradenie straty objemu alebo jeho nedostatku a tiež na vytvorenie alebo vylepšenie definície. Náš postup na zväčšenie pier spočíva v tom, že sa dermálna výplň opatrne a presne podáva do  pier pomocou rôznych priemyselných techník, ako sú nano alebo mikrokvapky.,a to buď hyaluronpenom,prístrojom ktorym sa nastreluje po nanocasticiach, alebo ihlou alebo kanilou.Značky  výplní sa líšia konzistenciou a hmotnosťou, a preto sme schopní zvoliť si značku špeciálne tak, aby vyhovovala požiadavkám každého jednotlivého klienta. Upozorňujeme, že môže dôjsť k začervenaniu kože, podliatiny a / alebo opuchy až 14 dní po tomto ošetrení. 

NECHIRURGICKÁ RINOPLASTIKA

Naše najobľúbenejšie estetické ošetrenie, nechirurgická rinoplastika, je pre estetický priemysel prelomovou liečbou. Nechirurgická rinoplastika sa zameriava na zlepšenie celkového vzhľadu nosa korekciou akýchkoľvek kozmetických vád, ako je napríklad chrbtový hrb, poklesnutá špička alebo priehlbiny. Dokončenie tohto rýchleho a bezbolestného postupu trvá iba 15 minút a môže priniesť úžasné výsledky. Nechirurgická rinoplastika je dvojkroková liečba, ktorá sa má dokončiť počas dvoch stretnutí. Kožná výplň sa opatrne vstrekuje do  miest, aby sa vyhladila. Nos je jednou z najrizikovejších oblastí na injekcie, a preto si táto oblasť vyžaduje predovšetkým vzácnu presnosť a trpezlivosť. Ak sa dermálna výplň vstrekuje nesprávne do nosa, môže to poškodiť prekrvenie a spôsobiť nekrózu (smrť tkaniva). U tých klientov, ktorí majú väčší chrbtový hrb alebo hlboké priehlbiny, môže byť spočiatku potrebné ďalšie ošetrenie. Nechirurgická rinoplastika je tiež skvelým liečebným prostriedkom pre tých, ktorí hľadajú zdvihnutie špičky. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny a / alebo opuchy. 

Zväčšenie brady

Nechirurgické tvarovanie brady spočíva v použití dermálnej výplne vstreknutej injekčnou striekačkou Juvederm alebo Restylane na tvarovanie a formovanie brady

Brada, ktorá nie je úmerná zvyšku tváre, môže mať dramatický vplyv na bočný aj predný profil. Zlepšením brady v dĺžke alebo šírke dokážeme replikovať váš ideálny tvar tváre a zároveň predĺžiť vzhľad línia čeľustí. Malá alebo slabá brada môže zvýrazniť ďalšie črty tváre a spôsobiť, že línia čeľustí vyzerá slabá alebo krátka, zatiaľ čo väčšia brada môže spôsobiť, že váš profil bude pôsobiť mužnejšie. Opatrným vstreknutím dermálnej výplne hlboko do brady dokážeme podľa potreby vytvoriť vzhľad väčšej dĺžky alebo šírky. Toto rýchle a nákladovo efektívne ošetrenie znamená, že operácii sa dnes dá vyhnúť a pre mnohých už nie je ideálny tvar tváre mimo dosahu. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny a / alebo opuchy.

MARIONETTE LINES

Linky marionet sú často zodpovedné za celkový dojem tváre. Dermálnu výplň možno použiť na obnovenie strateného objemu tváre a stimuláciu kolagénu. Dermálne plnivo sa vstrekuje do záhybov, aby sa vytvoril hladký a hydratovaný vzhľad. Príležitostne sa môže botox použiť aj v spojení s dermálnou výplňou pri liečbe marionetových línií. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny alebo opuchy. Ak potrebujete ďalšie informácie o našej výplni marionet alebo o ktorejkoľvek z našich ošetrení podávaných na našej klinike v Bratislave volajte 0903947055.

NASOLABIÁLNE ZÁHYBY (LÍNIE ÚSMEVU)

Nasolabiálne záhyby, bežne známe ako linky úsmevu, sú často vyditelnejšie stratou objemu, keď starneme, vstreknutím dermálnej výplne do oblasti dokážeme oblasť hydratovať a vyhladiť a získať tak mladistvý vzhľad. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny  alebo opuchy. 

ZVÄČŠENIE LÍČOK

Výplň do líc je skvelým ošetrením pre tých, ktorí túžia po tvarovanom vzhľade. Zlepšením líčok pomocou dermálnej výplne dokážeme nahradiť stratu objemu alebo vytvoriť vzhľad krásnych lícnych kostí, čo môže mať za následok vzhľad celkovo štíhlejšej tváre. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny  alebo opuchy. 

VÝPLŇ ČEĽUSTÍ

Výplň Jawline je neuveriteľné ošetrenie, ktoré možno použiť na vytvarovanie, definovanie a obrysovanie profilu.  Dermálna výplň bohužiaľ nebude zakrývať výskyt nadmernej hmotnosti v dolnej časti tváre a toto ošetrenie je zvyčajne nevhodné pre osoby s vyšším ako priemerným BMI. Výplň Jawline sa dá použiť aj ako účinné nechirurgické riešenie pri rôznych problémoch proti starnutiu v dolnej časti tváre. Kožná výplň sa vstrekuje po oboch stranách čeľuste, aby sa predĺžila a vymedzila línia čeľustí – Perfektná voľba pre tých, ktorí majú okrúhle alebo slabšie čeľuste, ktorí túžia po výraznejšom a tvarovanom vzhľade. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny  alebo opuchy.

NOVINKA!!!  BALÍČEK KYLIE JENNER VELMI OBLÚBENÉ!!!

Naše populárne 4 ml balenie Kylie Jenner sa skladá zo štyroch injekčných striekačiek rozložených po lícach, brade a dermálnej výplni čeľustí – perfektné balenie pre definovaný, ale vyvážený profil. Náš stále najpopulárnejší balíček Kylie Jenner, vedený neuveriteľnou transformáciou tejto populárnej celebrity, je navrhnutý tak, aby tvaroval a definoval celý profil tváre, čo vedie k atraktívnemu tvarovanému vzhľadu. Zvyšovanie popularity vďaka vplyvu celebrít je teraz balíček Kylie Jenner našim najžiadanejším balíkom na našej klinike. Vezmite prosím na vedomie, že až do 14 dní po tomto ošetrení sa môže vyskytnúť začervenanie kože, podliatiny a / alebo opuchy. Ak potrebujete ďalšie informácie o našej liečbe Kylie Jenner alebo o ktorejkoľvek z našich ďalších liečebných postupov podávaných na našej klinike, volajte 0903947055.

 • Balíček Kylie Jennerovej: Zostavili sme kompletný balíček služieb pre tých, ktorí chcú dosiahnuť vzhľad Kylie Jennerovej: vytvarovaná čeľusť, vysoko tvarované lícne kosti a perfektne tvarovaná brada. (Zobrazený obrázok nižšie zobrazuje fotografie pred a po – 1,5 ml na každej strane čeľuste a 0,5 ml na líci.)
 • Balíček bol inšpirovaný hviezdou sociálnych médií Kylie Jenner  (fotografia pod, pred a po), ktorá sa stala jednou z tvárí estetických úprav.

 • Vďaka vylepšeniam tváre a brady, ktoré pridávajú definíciu, kontúru a proporcie k tvári, sú tieto výplne žiaduce buď na zlepšenie definície lícnych kostí, alebo na zdvihnutie strednej tváre ako súčasť omladenia tváre. Toto ošetrenie môže tiež znížiť vzhľad liniek od nosa po ústa, čo potom dodáva tvári sviežejší a mladistvý vzhľad.
 • Nechirurgické tvarovanie brady a línia čeľuste zahŕňa použitie dermálnej výplne na kontúrovanie a vytvorenie jasného oddelenia medzi čeľusťou a krkom, čím sa dosiahne tvarovo prirodzenejší estetický vzhľad.
 • Ošetrenie Kylie Jenner Package sa vykonáva pri jednej návšteve, čím sa zabezpečí rýchly, bezpečný a efektívny ambulantný zákrok. Liečba zahŕňa štyri injekčné striekačky buď Juvederm alebo Restylane, v závislosti od požiadaviek pacienta.
 • Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o balíku Kylie Jenner, objednajte sa na BEZPLATNÚ konzultáciu s jedným z našich estetických odborníkov a diskutujte o najlepšom spôsobe dosiahnutia požadovaných výsledkov