• Pracovné dni

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  VIP termín / školenia

 • Nedeľa

  VIP termín / školenia

Mezoterapia prístrojová – Tvár krk dekolt 60min

Mezoterapia prístrojová – Tvár krk dekolt 60min 199,-

Je technika, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií mikro injekcií obsahujúcich prírodné produkty,väčšinou kyselinu hyaluronovú.Tieto stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke.

Pri mezolifte sa priamo do hlbších vrstiev kože – do dermy veľmi jemnými a husto vedľa seba usporiadanými vpichmi mikro injekciami, vpravuje sterilný biologický roztok bohatý o kyselinu hyalurónovú, vitamíny, koenzými, minerály a aminokyseliny, čím dosiahneme zvýšenie napätia, výživy a hydratácie pleti, redukciu vrások a krásne rozjasnenie pokožky.

Zmes sa skladá z rôznych produktov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus pokožky:
kyselina hyalúronová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.
vitamíny A, E, C, B, K a D aminokyseliny sú štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív, reštrukturujú a obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia.
minerálne soli stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus tkanív.

koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť obnovy tkanív.

 

Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou, elasticitou a vzhľadom,jenoducho budete mať po ošetrení šťavnatú pokožku.

 

 

Aké výsledky môžete očakávať po aplikovaní mezoterapie?

Po absolvovaní ošetrenia je možné očakávať:

 • zvýšený jas a hydratáciu pleti
 • vypnutie drobných vrások
 • na pohľad mladšiu, žiarivejšiu a šťavnatejšia pleť

Efekt je viditeľný už po prvom ošetrení, najvýraznejší je však až po treťom ošetrení.

Keďže kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, prirodzene sa v ňom odbúrava. Rýchlosť odbúravania sa mení v závislosti od rýchlosti metabolizmu organizmu a taktiež od teploty prostredia. Odporúčame preto mezoterapiu opakovať ako pravidelné celkové omladzujúce ošetrenie. Ošetrenie je možné absolvovať aj príležitostne – po nadmernom vystavovaní pokožky slnku alebo ako prežiarujúce ošetrenie pred dôležitou spoločenskou udalosťou.