• Pracovné dni

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  VIP termín / školenia

 • Nedeľa

  VIP termín / školenia

Brucho ochabnutá pokožka strie

Brucho ochabnutá pokožka strie   90 min.  299,-

 • Účinne regeneruje kožné bunky
 • Omladzuje unavenú, ochabnutú a starnúcu pleť
 • Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia
 • Prevencia a spomalenie starnutia
 • Vykonávané z vlastnej krvi pred zrakom klienta
 • Žiadne umelé látky a materiály
 • Nemá žiadne vedľajšie účinky ani riziká
 • Vykonáva sa v znecitlivení, zákrok je bezbolestný
 • Vhodné pre tvár, kruhy pod očami, krk a šiju, dekolt i chrbát rúk

Plazmalifting, alebo omladenie vlastnou plazmou, je nová a prevratná metóda, ktorá pomáha efektívne regenerovať kožné bunky. Zabezpečuje tak účinné vyhľadenie vrások a výrazných znakov starnutia či veľmi povolenej pleti. Okrem omladenia má významné využitie aj v oblasti regenerácie jaziev. Liečivé účinky pozitívne vplývajú na pokožku po rôznych zákrokoch.

Tajomstvo mladosti Plazmaliftingu spočíva v našej vlastnej krvnej plazme. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, ktoré pokožku regenerujú a spúšťajú omladzujúce procesy celkom prirodzenou cestou. Organizmus tak začne sám pracovať v „režime mladého tela.“

Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu je fakt, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály. Nehrozí tak riziko následných komplikácií či alergie. Plazmalifting nemá žiadne vedľajšie účinky. Ide o pre telo celkom prirodzený proces, v ktorom je Plazmalifting zároveň zdrojom základných rastových faktorov. Daný postup tak kopíruje vlastné procesy hojenia tela samotného.

Čo všetko potrebujete vedieť

Ako ošetrenie prebieha?

Pri omladení vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu sa jedná o jednu z najprogresívnejších metód, ktorá využíva tzv. PRP – plazmy bohaté na trombocity. Ide v podstate o darovanie krvi, ale pre seba samého. Klientovi lekár odoberie malé množstvo krvi, ktorá sa zmieša s patentovanou gélovou látkou a ihneď, pred jeho zrakom, sa v špeciálnom prístroji za vysokej frekvencie odstredí a oddelí plazma od krvi. Výslednú látku (PRP) použije lekár pri aplikácii rejuvenačných techník, napr. mezoterapie, alebo ako výplňový materiál – jeho pôvodnému darcovi. Zákrok ako taký je v tomto prípade bezbolestný, pretože na oblasť vpichu je vopred nanesená anestetická masť.

Čo je plazma?

Plazma je zložka z 55% obsiahnutá v našej krvi. Už roky sa vďaka darcom plazmy využíva v medicíne. Vyrába sa z nej tiež mnoho dôležitých liečiv. Aktuálne si nachádza ďalšie využitie v oblasti estetickej dermatológie

Čo nasleduje po aplikacii?

Jedinečnosť Plazmaliftingu spočíva v stimulácii prirodzených mechanizmov ľudského tela. Vďaka aplikácii plazmy, bohatej na omladzujúce látky, dochádza k regenerácii buniek, ktoré doslova začínajú pracovať v „režime mladého tela.“ Akákoľvek imunitná či alergická reakcia je pritom vylúčená, pretože je pacientovi aplikovaný jeho vlastný, prirodzený materiál.

Je Plazmalifting naozaj bezpečný?

Áno. Celý proces odberu a spracovania krvi prebieha priamo pred očami pacienta. Metóda je veľmi prírodná a prirodzená a nemá žiadne vedľajšie účinky! Jedná sa o najideálnejší materiál – vlastná rodná krv.