• Pracovné dni

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  VIP termín / školenia

 • Nedeľa

  VIP termín / školenia

RF telové ošetrenie odstránenie celulitídy spevnenie malá plocha 60min

RF telové ošetrenie odstránenie celulitídy spevnenie malá plocha 60min. 250,-

Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Rádiofrekvencia – špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

RÁDIOFREKVENCIA – NEINVAZÍVNY LIFTING TVÁRE – ÚČINKY A VÝHODY OŠETRENIA:

 • Okamžité a trvalé spevnenie pokožky tváre, krku a dekoltu
 • Celkové výrazné omladenie tváre
 • Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti
 • Viditeľné zníženie podielu tuku
 • Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti
 • Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
 • Skutočne bezpečné ošetrenie
 • Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení
 • Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť
 • Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa
 • Pre klienta veľmi príjemné ošetrenie
 • Relaxačný účinok

PRIEBEH OŠETRENIA:

Vašu pleť odlíčime, tonizujeme a na samotné ošetrenie použijeme špeciálnu hlavicu rádiofrekvenčného prístroja. Pre maximalizáciu efektu používame esenciálne oleje pre daný typ pokožky. Ošetrenie spočíva v použití liftingových ťahov, počas ktorých sa pôsobením ultrazvuku a radiových vĺn vpravujú biologicky aktívne látky priamo do pokožky – bez jej narušenia a tak dochádza k aktivácii tvorby kolagénu a elastínu. Počas ošetrenia môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.

Bojujete s celulitídou? S tukom v problémových zónach? S ochabnutou kožou na tele, striami, či s unavenou pleťou na tvári ?
Vieme ako na to. Veľmi efektívnou a neinvazívnou metódou. Žiadna operácia, žiadne injekcie, žiadny pracovný výpadok.
Rádiofrekvencia – je najefektívnejší antiaging program, fungujúci na princípe uvoľňovania prirodzeného kolagénu v hlbokých vrstvách kože horúcimi diódami, ktoré sú ochladzované na znesiteľnú teplotu.

RÁDIOFREKVENCIA TELO Zbavte sa ochabnutej pokožky na rôznych častiach tela a vytvarujte si svoju postavu.

Rádiofrekvencia je veľmi využívanou aj pri ošetrení tela – telo viditeľne a  citeľne spevňuje a poradí si aj s najčastejším problémom – strie a celulitídou.

Rádiofrekvencia je  vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.

Rádiofrekvencia je ideálna procedúra, ak potrebujete spevniť a zároveň vypnúť ochabnutú pokožku.

Jeden z najvyhľadávanejších efektov rádiofrekvencie je návrat pružnosti pokožke

na rôznych častiach tela. Procedúra je úplne bezbolestná, príjemná a relaxačná zároveň, pretože cítite teplo na pokožke ošetrovanej časti tela.

Princíp rádiofrekvencie

Zahrievame telovú oblasť, ktorú chcete vypnúť alebo zredukovať tuk, do hĺbky 2-6 mm podľa nastavenia. Rádiofrekvencia má veľkú výhodu v tom, že zahrievanie je väčšie priamo v pokožke než na povrchu. Vo vnútri pokožky potom dochádza k stimulácii kolagénových vlákien, bez toho, že by ste cítili veľké teplo. Ďalším účinkom je zvýšená krvná mikrocirkulácia. Zároveň v tele dochádza k lymfatickému odvodu tukov a toxínov z miesta ošetrenia. Výsledok je dlhodobý.

Výsledný efekt

Rádiofrekvencia veľmi rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela. Vždy sa zameriame na telovú partiu alebo partie s ktorými má klientka najväčšie problémy alebo ktorú si po konzultácii sama vyberie.

Komu je rádiofrekvencia určená?

Po pôrode: Ženám po pôrode sa často stáva, že sa ich pokožka na bruchu už nevracia do pôvodného stavu. Rádiofrekvencia je v tomto prípade ideálnym riešením pomoci na vrátenie elasticity pokožky na bruchu. Zároveň odbúrava podkožný tuk na bruchu, ktorý sa pri tehotenstve vytvoril.

Celulitída: Ďalším problémom nás žien s ktorým si poradí rádiofrekvencia je celulitída. Celulitídu si môžem predstaviť ako hrudky tuku hneď pod kožou. Pri rádiofrekvencii dochádza k rýchlejšej mikrocirkulácii v krvi a následnému vylúčeniu týchto tukových hrudiek z tela preč lymfatickým systémom. Tepelný účinok rádiofrekvencie túto pomarančovú kožu zarovná a tým ju odstráni.

Po rýchlom úbytku váhy: Ďalším prípadom je koža po rýchlom úbytku váhy. Ak schudneme v priebehu veľmi krátkeho času, alebo schudneme veľa kíl, koža sa nestihne prispôsobiť zmene tela. Rádiofrekvenčným ošetrením pomôžeme koži sa lepšie stiahnuť, aby bola pevná a pružná. Najviac ochabnutými partiami sú v tomto prípade najmä brucho, nohy a ruky.

Po ošetrení pokožka ľahko začervenie, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života. Počet ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučované 4-6 sedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 14 dní.

Ošetrenie je možné kombinovať s inými technikami ošetrenia tela (fotorejuvenizácia mezoterapia, hĺbková mezoterapia alebo plazma liftingom…).