• Pracovné dni

    8:00 - 21:00

  • Sobota

    VIP termín / školenia

  • Nedeľa

    VIP termín / školenia

Chemický peeling 25-45% 30min

Chemický peeling 25-45%  30min.  89,-

V našom salóne ponúkame  profesionálne chemické peelingy Mesosystém.

Chemický peeling napomáha odstrániť pigmentové škvrny, redukovať jazvičky, nerovnosti pleti a jemné vrásky. Výrazne podporí hĺbkovú obnovu a regeneráciu pleti, viditeľne omladí pokožku. Chemickým peelingom je vrstva pokožky narušená a následne regenerovaná.

 

Peeling Meso Regulátor: pri zmiešanej, alebo pórovitej pleti, udžuje čisté folikuly kožných porov, je vhodný i pri ošetrení rosacey. Je vhodný na vrásky, hydratuje pleť a vracia jej potrebné množstvo lipidov.

Peeling Meso Whitening: bieliace ošetrenie pre pokožku s pigmentáciou a hyperpigmentáciou vzniknutou v dôsledku slnečného žiarenia, tehotenstva či v dôsledku akné. V kombinácii arbutinu, kyseliny citronovej, kojovej, salicylovej a mliečnej je to silná depigmentačná kúra.

Peeling Meso Antiaeging: napr. kyselina pyrohroznová s kyselinou fytovou sú vhodné pre fotoomladenie pleti. Toto spojenie pôsobí na pleť neobyčajne priaznivo, má antioxidačné vlastnosti, pôsobí proti poškodeniu pleti slnečným žiarením a tvorbe melaninu, stimuluje kolagén. Pleť je po ošetrení jemnejšia, rovnomernejšia a menej vrásčitá. Mierni pigmentáciu, omladzuje všetky typy pleti a nahrádza ošetrenie laserom.

Mandélico – mandlový peeling: Spevňujúci, ideálny na ochabnutú pleť so zníženým svalovým tonusom a na citlivú pokožku.

Ferulový peeling: Hydratačný, starnúca pleť spôsobená slnečným žiarením, vetrom, chemickými látkami a tabaku, pleť so stratou vitality a jasu. Citlivá pleť s rozšírenými povrchovými žilkami alebo poruchou cirkulácie.

Glykolový peeling: Anti-age starostlivosť a depigmentácia. Starnúca pokožka s pigmentovými škvrnami, melasma. Redukuje jemné vrásky, vyjasňuje pleť s nerovnosťami, jazvami po akné, pre pleť so špinavými škvrnami a nedostatkom vitality.

 

Kedy nie je možné zákrok vykonať?
Ak má klient aktívny herpes simplex, vírusovú bradavicu v mieste peelingu, v posledných troch mesiacoch užíval isotretinoin (Roaccutan), alebo má v anamnéze tvorbu hypertrofických jaziev.

Zákrok sa nevykonáva v tehotenstve. V období, počas ktorého sa vykonáva chemický peeling, je nevyhnutné vyhýbať sa slnečnému žiareniu a opaľovaniu sa v soláriu.