• Pracovné dni

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  VIP termín / školenia

 • Nedeľa

  VIP termín / školenia

Biorevitalizácia manuálne JUVEDERM VOLITE 2ML

Biorevitalizácia manuálne JUVEDERM  VOLITE 2ML .(výdrž až 9mesiacov,)     45min. – .450,-

 

Hĺbková mezoterapia, biorevitalizácia

Mezoterapia-biorevitalizácia

Mezoterapia je omladzovacia metóda, pri ktorej sa mikroinjekciami aplikuje kyselina hyalurónová do hlbších častí kože. Po zákroku dochádza k zvýšeniu  hydratácie, prekrvenia, zlepšeniu elasticity a textúry pokožky, čím pleť viditeľne omladne.

Možnosti použitia

 • na oblasť líc, okolia očí, čela, brady, okolie úst
 • na oblasť krku, dekoltu, ale aj ramien, stehien a brucha

Priebeh zákroku

Pri zákroku sa pomocou jemnej ihly vpravuje do kože kyselina hyalurónová. Zákrok je minimálne bolestivý .Po zákroku môže dôjsť k tvorbe drobných modriniek v mieste aplikácie.

Odporúčania po zákroku

Po zákroku odporúčame 12 hodín nenanášať make-up, týždeň po zákroku vynechať pobyt na slnku alebo v soláriu a v saune.

Kedy nie je možné zákrok vykonať

Neodporúča pre tehotné alebo dojčiace ženy, tiež ľuďom so známou  precitlivenosťou na kyselinu hyalurónovú. Počas týždňa pred aplikáciou výplňového materiálu sa neodporúča užívať lieky proti zápalom a  bolesti, ako aj lieky proti zrážanlivosti krvi.

Jednotlive produkty používané v salóne Maya na hĺbkovú mezoterapiu a biorevitalizáciu

Juvéderm® Volite

Je inovatívny kožný preparát ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyaluronovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne.

Juvéderm VOLITE je injekčný preparát s obsahom 2 rôznych reťazcov kyseliny hyalurónovej, ktoré sú špeciálnou technológiou VYCROSS spojené do pevného gélu s výborným efektom na kožu. Juvéderm VOLITE sa po injikovaní do kože dokáže rovnomerne zapracovať do kožného tkaniva, je vysoko odolný voči pôsobeniu voľných radikálov, vďaka čomu má predĺžený účinok na dobu 6-9 mesiacov. Intenzívnym nasávaním vody zabezpečuje hlbokú hydratáciu kože s viditeľným liftingovým efektom pri zachovaní prirodzených čŕt tváre. Preto bez zveličovania môžeme označiť ošetrenie preparátom Juvéderm VOLITE za jemný nechirurgický lifting.

AKO SA APLIKUJE JUVÉDERM VOLITE

Po lokálnou znecitlivení ošetrovanej oblasti anestetickým krémom injikujeme preparát veľmi tenkou ihličkou novej generácie v rovnomerne rozdelených bodoch do kože. Vďaka špeciálne upravenej ihle je bolestivosť aplikácie minimalizovaná, rovnako aj vznik modriniek.

Prípravkom Juvéderm VOLITE môžeme zlepšiť kvalitu, elasticitu a hydratáciu kože v oblasti tváre, krku, dekoltu a chrbátov rúk.

AKO DLHO VYDRŽÍ EFEKT PO OŠETRENÍ

Efekt ošetrenia je viditeľný okamžite, už po jednom ošetrení. Plný efekt sa rozvinie do 14 dní od aplikácie a pretrváva po dobu 6-9 mesiacov.

RESTYLANE VITAL

Restylane Skinboosters™ je rada určená na výraznú rejuvenizáciu a omladenie pleti. Zlepšuje hydratáciu a navracia pokožke elasticitu a mladistvú štruktúru. Rovnako ako ostatné produkty Restylane, sú aj Restylane Skinboosters™ založené na patentovanej technológii NASH™, na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej.

Restylane

Skinboosters™ je rad skladajúci sa z produktov Restylane Vital, Restylane Vital Light. Tieto produkty vám poskytnú možnosť, ako prirodzene omladiť kožu a dodať jej novú energiu. Restylane Skinbooster Vital Light Lidocaine je ideálny pre tenkú a jemnú pokožku a tam, kde dochádza k strate pevnosti a tónu pleti.

Profhilo

 • prirodzená mladosť

Že by liek proti veku?  Profhilo? To čo sa od dávnoveku snažili odhaliť Kleopatra či Alžbeta Báthory objavili, vymysleli a vyrobili talianski vedci. Táto hybridná molekula dokáže vyprovokovať vaše bunky k životaschopnosti, akú dosahujú bunky na vrchole mladosti.

Patentovanou technológiou NAHYCO sa spoločnosti IBSA podarilo vytvoriť hybridnú molekulu, kde zlúčili nízkomolekulovú a vysokomolekulovú kyselinu hyalúronovú. A tak vytvorili jedinečnú, prevratnú molekulu, ktorá dokáže hydratovať a takisto stimulovať k bioremodelácii tkaniva.

Profhilo

je produkt s najvyššou koncentráciou kyseliny hyalurónovej na trhu.

Okrem toho, že dokáže vyprovokovať bunky ku omladzovacím procesom, dokáže aj zakonzervovať

mladosť. Bráni cytotoxickému vplyvu voľných radikálov a tým bráni starnutiu buniek, takže doslova dokážeme predchádzať starnutiu. Preto je toto ošetrenie vhodné už od tretej dekády života.

Ošetrenie je časovo nenáročné, takmer bez bolesti. Keďže sa jedná o injekčnú aplikáciu je

nevyhnutné počítať s modrinkami. Make-up možno aplikovať po 12 hodinách.

Protokol odporúča opakovať ošetrenie po 30 dňoch a následne podľa potreby 1-2x za 6 mesiacov.

RADIESSE – aktívna výplň

Krásna tvár, ruky, dekolt a krk, ktoré pretrvajú viac ako 2 roky, Vám vytvoríme pomocou unikátnej výplne Radiesse.

Radiesse® je produkt novej generácie, tzv. tkanivový stimulátor. Obnovuje štruktúru pokožky stimuláciou produkcie kožných buniek, kolagénu a elastínu. Dodá objem, pomáha vyhladzovať a redukovať stredne ťažké až ťažké vrásky na tvári a má okamžitý liftingový a spevňujúci účinok na pokožku. Po injekčnom podaní zabezpečí Radiesse® objem a zdvih potrebný na zmiernenie príznakov starnutia. Výrobok sa v priebehu času plne vstrebe.

Indikácie:

 • Okamžité vyplnenie – účinok vďaka gélovej matrici
 • Zlepšenie objemu a obrysu tváre – volumetrie
 • Lifting a zvýšenie hustoty pokožky
 • Zdvihnutie obočia
 • Omladenie a regenerácia pokožky rúk
 • Jazvy po akné
 • Nechirurgická a trvalá korekcia nosa
 • Oblasti, kde možno Radiesse použiť: brada, spodná čeľusť, ruky, líca, nos, nosoústne ryhy, marionett vrásky
 • Má liftingový a kontúrovací efekt

Radiesse je ideálna výplň na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a rúk. Jej účinok je vynikajúci v častiach, kde je pokožka veľmi tenká.

Radiesse je nový vstrebateľný výplňový materiál – alternatíva kyseliny hyalurónovej obsahujúca hydroxyapatit vápenatý. Obsahuje pre telo prirodzene sa vyskytujúce látky, preto nedochádza k alergickým reakciám.

Výplň Radiesse od amerického výrobcu Merz Aesthetics je vhodná pre ošetrenie hlbokých . Výplň sa v tele prirodzene odbúrava.

Priebeh zákroku – ošetrenie tváre

Pred zákrokom je na pleť nanesený anestetický krém, ktorý ošetrovanú oblasť znecitlivie. Ošetrenie je vykonávané tenkými ihličkami, netrvá viac ako 15 minút. Po zákroku môže byť ošetrená oblasť dočasne začervenalá, nie je však potrebná žiadna rekonvalescencia. Výsledok je okamžite viditeľný.

Radiesse je aktívna výplň, ktorá súčasne vypĺňa, stimuluje a liftuje pokožku tváre i tela.

Za úspechom tejto výplne stojí jeho účinná zložka kalciumhydroxyapatit, ktorá stimuluje náš prirodzený kolagén k jeho novotvorbe.

Informácie o zákroku

 

V ČOM JE RADIESSE JEDINEČNÝ

Radiesse zlepšuje kvalitu kože na niekoľkých úrovniach. Po aplikácii výplne sa objaví okamžitý účinok – vyplnenie a vyhladenie vrásky či doplnenie chýbajúceho objemu. V priebehu nasledujúcich 6 mesiacov prebieha stimulačný efekt novo-tvorby kolagénu.

CaHA stimuluje fibroblasty k postupnej produkcii kolagénu. Asi mesiac po aplikácii je už možné vidieť prvý liftujúci efekt výplne, ktorý sa v priebehu času zvýrazňuje. Liftingový efekt zabezpečuje hustá kolagénová sieť tvorená novými kolagénovými vláknami. Novovytvorená kolagénová sieť tak poskytuje dlhodobé spevnenie a podporu kože a kontúrovanie povädnutých obrysov tváre i tela.

S novotvorbou kolagénu sa postupne odbúravajú mikrosféry CaHA až do úplnej degradácie. Proces odbúravania CaHa nastupuje cca po 6 mesiacov od aplikácie.

Radiesse v mieste aplikácie pôsobí trojakým spôsobom:

 • Vypĺňa vrásky a chýbajúci objem
 • Liftuje a spevňuje kontúry
 • Prirodzene omladzuje

AKO SA RADIESSE APLIKUJE

Radiesse aplikujeme podobne ako výplň kyseliny hyalurónovej, injekčne ihlou alebo kanylou do podkožia. Samotná aplikácia je nebolestivá, nakoľko výplň obsahuje aj malé množstvo lokálneho anestetika – lidocainu. Po aplikácii môže vzniknúť diskrétne začervenanie a opuch, pretrvávajúce do 24 hodín. Ihneď po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity.

DO AKÝCH OBLASTÍ APLIKUJEME RADIESSE

Základom bezpečnosti je správna indikácia a zvolenie správnej techniky aplikácie.

Radiesse je možné aplikovať takmer do ktorejkoľvek časti tváre, či už ako objemovú podporu, alebo ako stimulačnú výplň a pracovať tak na kontúrovaní. Výplň aplikujeme do oblasti celej tváre, s výnimkou pier, glabely a tenkej kože pod dolnými viečkami.

 • Redukuje jemné, ale aj hlboké vrásky
 • Poskytuje celkový lifting tváre
 • Kontúruje dolné obrysy tváre nad sánkou
 • Spevňuje a vyhladzuje ochabujúcu kožu na krku a dekolte
 • Vyhladzuje a dopĺňa chýbajúci objem na rukách
 • Spevňuje ovísajúcu kožu paží, vnútorných stehien a kolien
 • Zlepšuje kvalitu pokožky

AKO DLHO VYDRŽÍ EFEKT RADIESSE

Dĺžka efektu závisí od veku, typu pleti, metabolizmu a životného štýlu.

Všeobecne optimálny účinok pretrváva v priemere 1,5-2 roky.

Riziká a obmedzenia

Zákrok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, osoby so silnými alergiami, alergiou na účinnú zložku výplne, alebo osoby, ktoré v minulosti postihol anafylaktický šok.

AQUASHINE PTX , BTX Prirodzené omladenie, Hydratácia, ošetrenie stredných až hlbokých vrások

 

Aquashine PTx je indikovaný na ošetrenie stredných až hlbokých vrások na tvári, ako sú nosoústne ryhy, a na omladenie starnúcej pleti. Ďalej sa produkt používa na obnovu tvaru tváre vrátane čela, periorálnych vrások a liniek nad hornou perou. Vďaka unikátnemu zloženiu hyaluronátu sodného a komplexu peptidov Aquashine PTx stimuluje syntézu nového kolagénu, zlepšuje elasticitu a zvyšuje hydratáciu pokožky a zanecháva ju hydratovanú a mladistvú. Mezoterapeutické ošetrenie pomáha redukovať a uvoľňovať dynamické vrásky a zároveň poskytuje objem a lifting pre úpravu laxnosti pokožky.

Zloženie produktu:

 • Hyaluronát sodný: 15 mg/ml
 • Peptidy: Dekapeptid-29, Oligopeptid-62, Oligopeptid-34, Acetyl Dekapeptid-3, Oligopeptid-24, Oligopeptid-72, Oligopeptid-51
 • Vitamíny A, B, C, E, K dodávajú pokožke žiarivý vzhľad a poskytujú antioxidačný účinok
 • Minerály na ochranu pred negatívnymi vplyvmi prostredia a dodávajú pleti rovnováhu
 • Koenzýmy na obnovu enzýmového systému tela
 • Aminokyseliny pre proces syntézy bielkovín
 • Nukleové kyseliny vytvárajú novú DNA v procese delenia buniek.

Výhody Aquashine PTx:

 • Omladzuje starnúcu pleť
 • Redukuje vrásky a záhyby
 • lokalite ošetrenia

 • Stimuluje tvorbu kolagénu
 • Zvlhčuje pokožku
 • Dodáva objem a poskytuje lifting

Aquashine je viacúrovňový produkt. Vzhľadom na dobre vyvážené liftovacie a relaxačné procesy sa dosahuje viacúrovňový a selektívny účinok proti starnutiu vo všetkých morpofunkčných vrstvách pokožky aj v okolitých tkanivách. Spracovanie umožňuje jemnú a selektívnu korekciu všetkých problémov súčasne.

METÓDY APLIKÁCIE

 

INOVAČNÉ VLASTNOSTI AQUASHINE PTX

 • HYDRATÁCIA

 • B0.T0.X EFEKT BEZ POUŽITIA BTX…

 • PREDLŽUJE EFEKT UŽ APLIKOVANÉHO BTX…

 • OKAMŽITÁ REGENERÁCIA, OMLADENIE A LIFTING PLETI

 • MINIMALIZUJE VRÁSKY, ZVYŠUJE TONUS A ELASTICITU KOŽI

 • ZMIERŇUJE HYPERPIGMENTÁCIE A JAZVY PO AKNÉ

 • PREVENCIA PRED VZNIKOM PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

Relaxácia svalových vlákien v pokožke a vo vláknach mimických svalov

Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k novým klinickým účinkom:

 • Peptidový komplex simuluje prirodzený mechanizmus acetylcholínu, t.j. inhibuje tok vápnikových iónov cez membránu a znižuje excitáciu neurónu zmenou kaskády reakcií vnútri. Zväčšiteľnosť neurónu sa znižuje a svalové kontrakcie sa znižujú.
 • Po chvíli sa znižujú dynamické vrásky.

Riadená regenerácia

Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky.

Normalizácia melanogenézy / Depigmentácia

Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti.

Toto sa opakovane preukázalo v praxi. Produkt pôsobí aj prevenčne proti vytváraniu pigmentácii do budúcna, blokovanie tvorby!

 

 

Revitalizácia pokožky

Kyselina hyalurónová s molekulovou hmotnosťou  1000 kDa až 3000 kDa existuje v dvoch supramolekulárnych formách: guľovitá štruktúra a retikulárna štruktúra. Hyalurónová kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou je organizovaná do retikulárnej štruktúry a poskytuje rýchle navlhčenie a difúziu. Frakcia s vysokou molekulovou hmotnosťou je usporiadaná v retikuloglobulárnej štruktúre a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov.

Riadenie všetkých anabolických a katabolických procesov v pokožke je poskytnutá pokročilou frakciou pozostávajúcou z aminokyselín, multivitamínov a mikroelementov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.

 

Ako dlho vydrží výsledok?

Výsledky tejto výplne môže trvať 10-12 mesiacov v závislosti od životného štýlu jednotlivca, veku a typu pleti. https://youtu.be/B1aF2iqf9BM

Kontraindikácie :

 • infekčné ochorenie,
 • možné alergické reakcie na určité zložky lieku,
 • tehotenstvo a dojčenie,
 • dermatóza a ďalšie zápalové prejavy v oblasti aplikácie,
 • onkologickí pacienti,
 • veková hranica až 16 rokov.

Po ošetrení je zakázané:

 • požívať alkoholické nápoje a fajčiť,
 • solárium,
 • nevykonávať námahu, čo spôsobí nával krvi do tváre,
 • vykonať čistenie tváre, masáž tváre, kozmetické ošetrenie 14dní
 • odporúča sa používať 50 SPF aspoň 14 dní.

TEOSYAL Redensity® [I] je produkt rady TEOSYAL® PureSense

Začína sa vaša pleť meniť? Radi by ste si ju udržali hladkú, hydratovanú a krásnu čo najdlhšie? Chráňte ju a povzbuďte s Redensity [I].7 Jedinečné a patentované zloženie Vysoká koncentrácia prirodzenej nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej + kombinácia antioxidantov, aminokyselín, minerálov a vitamínu, ktoré sa prirodzene nachádzajú vo vašej pleti. Redensity [I] je nezosieťovaný tekutý gél kyseliny hyalurónovej, ktorý umožňuje jemnú aplikáciu vo vybraných oblastiach pomocou drobných vpichov. Vyhladzuje zrelú pleť Je vaša pleť oslabenejšia a tvoria sa vám vrásky? Radi by ste predĺžili a zlepšili účinok injektovaného výplňového materiálu? Hydratujte a rozžiarte vašu pleť s potrieb vašej pleti: − pravidelne ako základné ošetrenie na prevenciu pred starnutím pleti − ako alternatíva alebo aj kombinácia s ďalšími ošetreniami − pri vybraných príležitostiach na rehydratáciu a prežiarenie vašej pleti (napríklad pred a po dlhšom vystavovaní sa slnku, pred dôležitou spoločenskou udalosťou, atď.) Na predĺženie účinku ošetrenia a dosiahnutie dlhotrvajúcich výsledkov sa odporúča absolvovať kompletný protokol ošetrení.

 • je nový koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru Vašej pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia garantuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.

Prečo je produkt Teosyal Redensity [I] jedinečný?

Exkluzívne zloženie

Dôsledne vybrané účinné zložky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke:

 • 15mg/g kyseliny hyalurónovej: pre optimálnu hydratáciu.
 • Komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky: 8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a 1 vitamín.
 • Lidokaín: anestetický účinok pre lepší komfort pri injektovaní.

Jednoduchý a efektívny spôsob ošetrenia

Light Filling ošetrenie spočíva v aplikovaní malých vpichov produktu Redensity I, tak, aby sa kyselina hyalurónová a komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky, rozšírili rovnomerne.

kto môže podstúpiť toto ošetrenie?

V akomkoľvek veku, pokiaľ sa objavia a vznikajú nasledujúce príznaky starnutia: unavené, poklesnuté črty tváre, strata jasu a žiarivosti pleti, vrásky a záhyby, nespokojnosť so stavom pokožky.

Kedy?

Pravidelne, ako celkové omladzujúce ošetrenie. ošetrenia v 3 týždňových intervaloch pre optimálnu obnovu štruktúru pokožky, potom 2 až 3 ošetrenia ročne pre zachovanie účinkov ošetrenia