• Pracovné dni

    8:00 - 21:00

  • Sobota

    VIP termín / školenia

  • Nedeľa

    VIP termín / školenia

Salón Maya

Novinky v chemických peelingoch ktoré je možné použiť počas celého roka

V dnešnej dobe je krása a starostlivosť o pleť veľmi dôležitá a stáva sa súčasťou nášho každodenného života. Chemické peelingy sú jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako dosiahnuť zdravú a sviežu pleť. Mnoho ľudí si myslí, že chemické peelingy sú vhodné len počas niektorých období, ale to už nie je pravda! V tomto článku vám predstavíme novinky v chemických peelingoch, ktoré je možné použiť počas celého roka.

Zimné zázraky: Novinky v chemických peelingoch pre krásu celý rok!

Počas zimy je naša pleť často vystavená extrémnym teplotám, suchému vzduchu a vetraniu. To môže spôsobiť suchosť, začervenanie a stratu lesku. Nové zimné chemické peelingy sú skvelým spôsobom, ako oživiť pleť, zlepšiť jej textúru a zvýšiť jej hydratáciu. Obsahujú zložky, ako je kyselina hyalurónová, ktorá dokáže pokožku hlboko hydratovať a dodávať jej potrebné živiny. Zimné chemické peelingy sú tiež vhodné na odstránenie zimných škvŕn a pigmentových škvŕn, ktoré sa môžu objaviť počas tohto obdobia.

Okrem toho, zimné chemické peelingy môžu pomôcť pri liečbe akné a zlepšiť vzhľad mastnej pleti. Ich účinnosť je založená na kyselinách, ako je salicylová kyselina, ktorá odstraňuje odumreté bunky a čistí póry. Po zimnom chemickom peelingu budete mať pleť plnú žiarivosti a zdravého vzhľadu!

Letná osviežujúca jaskyňa: Zistite, aké chemické peelingy sú vhodné kedykoľvek!

Počas leta je náša pleť vystavená slnečnému žiareniu, vysokým teplotám a nadmernému poteniu. To môže spôsobiť poškodenie pokožky, vznik hyperpigmentácie a straty elasticity. Letné chemické peelingy sú však tu preto, aby ste si udržali zdravú a sviežu pleť počas celého leta!

Nové letné chemické peelingy obsahujú antioxidanty, ako je vitamín C, ktorý pomáha chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a minimalizuje poškodenie spôsobené slnečným žiarením. Taktiež obsahujú zložky, ako je kyselina glykolová, ktorá pomáha odstraňovať odumreté bunky a zlepšuje textúru pokožky. Po letnom chemickom peelingu budete mať pleť jemnú a hydratovanú, pripravenú na nové dobrodružstvá!

Teraz už viete, že chemické peelingy môžete používať počas celého roka a prispieť tak k zdravej a krásnej pleti. Zimné chemické peelingy vám pomôžu hydratovať a oživiť pleť počas chladných mesiacov, zatiaľ čo letné chemické peelingy vám pomôžu udržať pleť sviežu a chrániť ju pred poškodením slnečným žiarením.

Nech už je to leto alebo zima, chemický peeling je tu pre vás, aby ste sa cítili sebavedome a krásne! Nezabudnite sa vždy poradiť so svojim dermatológom, aby ste zistili, aký chemický peeling je pre vás ten správny. Užite si svoju cestu ku krásnej pleti a nechajte chemické peelingy odhaliť nový lesk vo vašej pokožke!

NAPÍŠTE KOMENTÁR